ile zarabia konsultantka avon

Ile zarabia konsultantka Avon

 

To chyba najczęściej zadawane pytania i wbrew pozorom najtrudniejsze. Ile zarobimy w Avon w dużej mierze zależy od naszego zaangażowania. Jeśli się zarejestrujemy otrzymamy pakiet startowy otworzymy go i schowamy później w szafie to nasze zarobki będą bliskie zeru.

Bardzo Ważne jest nasze zaangażowanie. Im więcej osób będzie wiedziało, że jesteśmy w Avon tym większe prawdopodobieństwo, że jeśli coś ktoś będzie potrzebował to się do nas zgłosi, dzięki czemu zdobędziemy większą ilość zainteresowanych.

Biorąc pod uwagę statystyki to konsultantka Avon ma mniej więcej 10 stałych klientów. Są to w dużej mierze ludzie, z którymi mamy najlepszy kontakt: rodzina, przyjaciele, znajomi z pracy. Jeśli wśród tych osób zadbamy o to by ta osoba „ubrała się „ w naszym katalogu od stóp do głów, ( czyli, żeby kupiła szampon lub serum do włosów, krem, tonik, tusz do rzęs, mleczko do demakijażu, balsam do ciała, żel pod prysznic, lakier i zmywacz do paznokci, krem do rąk, kuracje i peeling do stóp) to mammy bardzo dużą szansę, że zamówienie takiej osoby będzie około 80 zł

Ile zarabia konsultantka Avon na 1 Kliencie

10 osób zamawia u nas po 80 zł, co daje nam 800zł zamówienia, dzięki czemu otrzymujemy 30% upustu. Przy takiej sprzedaży kwota faktury będzie 560. My zbieramy od klientów 800 za kosmetyki, różnica zostaje u nas w kieszeni, więc zarabiamy około 240zł

Zauważ, że to zarobek przy absolutnym minimum zaangażowania, to taka najniższa linia oporu. A co by się stało gdybyś każdą, ze swoich 10 klientów poprosić by poleciła nas w gronie swoich znajomych i pokazała swojej koleżance albo komuś z rodziny katalog? Niech każda klientka przyprowadzi nam, choć jedną nową klientkę to z bazy 10 zrobi nam się 20 osób a z 240 zł 480zł. Nie musisz mieć wszystkiego od razu. Zarobek w Avon do proces. Im więcej czasu temu poświęcisz tym więcej zarabiasz. Zanim odpowiem na pytanie ile zarabia konsultantka Avon zawsze muszę zadać pytanie ile czasu chcesz poświęcić na zdobywanie klienta i jak bardzo jesteś zdeterminowana aby zarabiać w Avon. Jeśli zaangażujesz się na poważnie to naprawdę twoje zarobki będą rosły.

Jako konsultantka, możesz starać się o awans na Lidera zespołu. Zamiast przedstawiać katalog i ofertę z niego klientkom, przedstawiasz sposób, w jaki można zarobić, jako konsultantka.

I znów przyjmijmy, że masz 10 konsultantek każda z nich podobnie jak Ty sama zamawiają za 800zł
10 konsultantek, które zamawiają za 800 zł to 8000 sprzedaży. Jako lider masz z tego od 3,5 do 15%
Średnio lider zarabia na tym, 10% czyli w tym przypadku przy 10 konsultantkach to 800zł.

Pomyśl tylko ile byś zarobiła mając nie 10 a 100 konsultantek więc nie zwlekaj i zarejestruj się w Avon.

Ile zarabia konsultantka Avon
5 (100%) 3 votes