Jak zostać Konsultantką Avon

Zostań Konsultantką Avon / Konsultantem Avon

 

  • Rejestracja jest darmowa i nie zobowiązuje Cię do niczego.
  • Zamawiasz, kiedy chcesz i za ile chcesz.
  • Możesz robić zamówienia na własne potrzeby kupując z rabatem od 15% do 45% i zarabiać nawet do kilkuset złotych, co katalog.

 

Wypełnij formularz kontaktowy, a pakiet startowy Avon otrzymasz od nas za darmo

 

Jak zostać konsultantką Avon– krok po kroku

Formularz nie zobowiązuje Cię do niczego. Na jego podstawie wyślemy do Ciebie Pakiet Powitalny
W tym pakiecie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz by zacząć: katalogi, przewodnik, reklamówki, próbki, oraz prezent niespodzianka. Sama/Sam sprawdź czy warto!

Rejestracja. Jeśli wypiszesz formularz rejestracyjny w ciągu kilku godzin otrzymasz numer personalny na Twoją skrzynkę e-mail (sprawdź także skrzynkę spam, jeśli w odebranych wiadomościach nie znajdziesz e mail powitalnego)
Na Twój numer telefonu przyjdzie sms z hasłem do logowania

 

jak zostać konsultantką avon - kosmetyki avon

kosmetyki avon - makijaż

 

 

Współpraca z Avon

 

Nie płacisz opłat wpisowych, nie ponosisz też żadnych pieniężnych kar za to, że zrezygnujesz. Jeśli nie używasz swojego konta po roku ono automatycznie się kasuje, a Ty możesz ponownie się zarejestrować.
Zamawiasz, kiedy chcesz. A jeśli nie chcesz – to nie zamawiasz.
Otrzymujesz naszą bezpłatną opiekę i wsparcie. Pomożemy rozwiać wątpliwości oraz rozwiązać wszystkie napotkane przez Ciebie problemy.
Nie musisz nic inwestować. Nowa konsultantka Avon otrzymuje Pakiet Startowy GRATIS i nawet, jeśli zrezygnujesz nie musisz go zwracać.

 

Jak działa Avon?


Przez swoje konto zamawiasz produkty z katalogu. Im większe zamówienie tym większy upust Avon Tobie przyznaje. Robisz zamówienia dla siebie z korzystnymi rabatami i z dostawą do domu. Już po rejestracji masz dostęp do atrakcyjnych ofert, oraz możesz brać udział we wszystkich promocjach i wyzwaniach od Avon.
Zgarniaj tablety, walizki, sprzęt AGD,
oraz zestawy kosmetyków za 1zł.


Wiedzę ile możesz zarobić, jako konsultantka/ konsultant znajdziesz w zakładce „ile zarabia konsultantka Avon”. W skrócie zbierasz zamówienia od swoich znajomych i rodziny, koleżanek i kolegów i zarabiasz nawet do kilkuset złotych, co katalog.


Jesteś Liderem i otrzymujesz, co trzy tygodnie wypłatę na konto.
Jeśli jesteś już konsultantką/ konsultantem, to szybko możesz awansować na poziom Lidera. To łatwiejsze niż Ci się wydaje!!! Opowiadasz o tym jak wygląda bycie konsultantką/konsultantem z własnego doświadczenia.


Bez względu, jaką drogę wybierzesz jesteśmy z Tobą.

Jeśli zechcesz się rozwijać poteś konsultantką i masz swoich klientów.
Pomożemy Ci zdobyć tytuł Lidera, Menagera lub też Starszego Managera. Będziemy otwierać  szampana, gdy Ty będziesz odbierać  klucze  do firmowego auta. Będziemy świętować z Tobą nie tylko sukcesy. Ale będę także przy tobie i pomożemy, gdy coś się nie powiedzie.

Tutaj naprawdę wszystko zależy od Ciebie

Zdobywasz Klientów, sprzedajesz kosmetyki Avon, a nawet otwierasz e-sklep z kosmetykami Avon.

Teraz już wiesz jak zostać konsultantką Avon, a więc pora na niezobowiązująca bezpłatną rejestrację w Avon.

Zapraszam. Marta.

Jak zostać konsultantką Avon
5 (100%) 2 votes